morze

opony
-->
 

Jastrzębia Góra - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Płytki elewacyjne kamień naturalny na dom

Opis:

Nasza firma to w stu procentach polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień murowy , kamień naturalny na dom oraz obudowy kominkowe i całe kominki i to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II to jedno ze złóż będące własnością firmy Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Wólki Włościańskiej na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim.
W tej kopalni i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć wydobywany piaskowiec żółty z okresu jury tylko i wyłącznie sposobami bez użycia środków strzałowych za pomocą koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po zastosowaniu wiertarki pneumatyczno-udarowej stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Wydobyty piaskowiec polski przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na : kamień naturalny na ściany z ociepleniem , kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy oraz kamień dekoracyjny a także płytki elewacyjne e i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień naturalny na dom
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1188
Dodane: 2023.05.01
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj