morze

opony
-->
 

Jastrzębia Góra - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Wybory prezydenckie w Radomsku 2024 Krzysztof Ciecióra

Opis:

🌟 Nowy kierunek dla Radomska! Krzysztof Ciecióra – Twoim głosem w przyszłość!
Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP
🏛️ OdNowa ogłasza dumną kandydaturę Krzysztofa Ciecióry na stanowisko Prezydenta Miasta Radomsko. To właśnie teraz, w roku 2024, mamy szansę na przełomową zmianę, a Krzysztof Ciecióra jest gotowy stać na czele tego dynamicznego rozwoju.

🔹 Poseł Krzysztof Ciecióra – Mężczyzna, który już teraz reprezentuje nasze miasto w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Jego głos jest głosem naszej społeczności, a teraz chcemy, aby ten głos zabrzmiał jeszcze głośniej, jeszcze silniej, kierując nas ku nowym perspektywom.

🔹 Kandydat na Prezydenta Miasta Radomsko – To nie tylko zaszczyt, ale i wielka odpowiedzialność. Krzysztof Ciecióra stoi przed nami jako osoba, która rozumie potrzeby naszej społeczności, widzi wyzwania stojące przed miastem i ma wizję, jak je pokonać.

🔹 Były wiceminister rolnictwa – Doświadczenie, które daje pewność, że nasze rolnictwo będzie odpowiednio wspierane, a nasze zasoby naturalne chronione. Krzysztof Ciecióra ma w sobie siłę i determinację, by dbać o rozwój naszej ziemi.

🔹 Rolnik – To więcej niż zawód, to powołanie. Krzysztof Ciecióra rozumie potrzeby naszych rolników, bo sam jest jednym z nich. Jego serce bije dla ziemi i dla ludzi, którzy ją uprawiają.

W wyborach 2024 roku, dajemy Ci możliwość wyboru, wybierz przyszłość dla Radomska, wybierz Krzysztofa Cieciórę. Razem możemy stworzyć lepsze jutro dla nas wszystkich. Wspólnie możemy przekroczyć granice możliwości. Głosuj na zmianę, głosuj na Krzysztofa Cieciórę! 🗳️🌟

Kandydat na Prezydenta Radomska

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Rsko
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1230
Dodane: 2024.03.02
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj